Vinníci Parížskeho masakru sú verejne známe osoby...

Autor: Vlado Mihálka | 15.11.2015 o 10:55 | Karma článku: 8,97 | Prečítané:  476x

Každému kto je čo i len trochu pri zmysloch bolo už dávno jasné, že západné krajiny čaká teroristický útok veľkého rozsahu. Viď. moje predchádzajúce blogy...

Zneškodnenie útočníka vo vlaku napovedalo, aké darčeky si pre nás multikulturalizmus pripravil.

Vinu za ne nesie celá politická elita, ktorá  roky umožňovala nekontrolované prisťahovalectvo, ale aj blahobytom otupení voliči, ktorí dokážu vyjsť do ulíc len ak im niekto siaha na životnú úroveň.

Médiá, ktoré majú tiež svoj nemalý podiel si dnes vyfarbujú trikolórou logá, či menia ich za Eiffelovku. Sú to len prázdne gestá, ktoré už teraz môžu byť obetiam útokov ukradnuté.

Pokiaľ si vlády a celá spoločnosť neuvedomia a nepriznajú, že skutočným nepriateľom našich hodnôt je nenávistné náboženstvo, ktoré sa tým ani netají, teror tu bude na dennom poriadku.

Anglicko,Francúzsko a ďalšie krajiny dlhé roky poskytujú sociálne dávky radikálnym imámom, ktorí otvorene hlásajú proti ich životnému štýlu. Zradikalizovaným moslimom chcú odoberať pasy, aby nemohli vycestovať a pridať sa k IS. Do krajín si púšťaju stovky tisíc ľudí bez akéhokoľvek preverenia.

Takáto politika je samovražedná, ale žiaľ nezabíja iba vinníkov súčasného stavu, ale všetkých bez rozdielu.

Pri útoku na štadióne Francúzskeho prezidenta evakuovala ochranka, ostatní ju žiaľ nemali. Nemajú ju ani bežní obyvatelia ktorí musia používať vlaky, autobusy, chodia na koncerty, či do nákupných centier. Francúzsky štát prestáva plniť svoju funkciu. Necháva vo svojej krajine voľne sa pohybovať tisíckam agresívnych cudzincov. Dlho potrvá, kým sa jeho funkcie po studenej sprche obnovia, ak vôbec.

Že súčasná prisťahovalecká politika dlho nevydrží je jasné snáď už každému, hádam okrem Merkelovej, ktora si stále blúzni svoje, ale to už hraničí s psychiatrickou diagnózou.

Jasné je ale ešte niečo. Budúce obete moslimských spoluobčanov sú medzi nami. Každý deň ich možno pár stretneme. Oni o tom nevedia, ani my nevieme, kto sú oni. A možno sme to my. Isté je len to, že plody pomýlenej politiky budeme oberať ešte poriadne dlho.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

ŠPORT

Čo všetko sa stalo, aby zo Sagana bola superstar

Začínal na sestrinom bicykli, teraz zarába milióny ročne.


Už ste čítali?